dobra nasza polska przewodnik po polsce 1

„Dobra nasza! Polska – przewodnik dla dzieci” – nietypowy przewodnik po Polsce

Kompilacja słynnych skarbów polskiej kultury z osobliwymi zakamarkami również wartymi poznania. Tematyczny układ miejsc i szlaków turystycznych. Ogrom ciekawostek, legend, sekretów. Konkretne wskazówki przydatne podczas zwiedzania wraz z danymi teleadresowymi. Wciągająca narracja, której zdecydowanie bliżej do fabuły świetnej powieści niż pisanego bez polotu przewodnika o charakterze informacyjnym. Niecodzienna – pełna kolorów i dowcipnej kreski – szata graficzna. To wszystko mieści w sobie licząca ponad 300 stron publikacja „Dobra nasza! Polska – przewodnik dla dzieci”.

Szukacie pomysłu na wakacyjne wędrówki po Polsce? Może szlakiem zamków i pałaców?

Marzy się Wam weekend w osobliwościach polskiej przyrody? Jezioro Śniardwy, Puszcza Białowieska, Beskid Niski, Biebrzański lub Ojcowski Park Narodowy, Hel, czyli góry, jeziora, mokradła i jaskinie czekają na odkrycie!

Wolicie zwiedzać ojczyznę w miejskim rytmie? Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Kraków, Łódź, Szczecin, Warszawa, Poznań, Lublin, Kazimierz Dolny, Bydgoszcz czy Toruń serwują nietuzinkowe atrakcje i zaskakują turystów.

Lubicie muzea, ale takie, w których można cofnąć się w czasie i np. znaleźć przed ekranem wyświetlającym kultowe wieczorynki lub w których ulega się zmniejszeniu i udaje się w podróż do Krainy Bajek? Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie, Muzeum Dobranocek w Rzeszowie, Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach czy Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykowie czekają na dużych i małych eksploratorów swoich muzealnych przestrzeni.

Macie ochotę na podróż w głąb ziemi np. do Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach czy do podziemnego miasta na wyspie Wolin?

Chcielibyście poznać zwyczaje i tradycje ludzi innych wyznań m.in. poprzez odwiedzenie ich domów modlitwy?

Interesują Was nietypowe punkty na mapie Polski, ukryte szlaki lub zakątki, na które nie natrafimy w zwykłych przewodnikach? Miejsca mocy, podobno promieniujące kosmiczną energią, ale i tereny, nad których ciążą straszliwe klątwy, intrygują.

Jeśli przynajmniej jedna z Waszych odpowiedzi była twierdząca, książka „Dobra nasza! Polska – przewodnik dla dzieci” jest dla Was.

dobra nasza polska przewodnik po polsce 5
dobra nasza polska przewodnik po polsce 6
dobra nasza polska przewodnik po polsce 7
dobra nasza polska przewodnik po polsce 8
dobra nasza polska przewodnik po polsce 9
dobra nasza polska przewodnik po polsce 10
dobra nasza polska przewodnik po polsce 11
dobra nasza polska przewodnik po polsce 12
dobra nasza polska przewodnik po polsce 4

Nietypowy przewodnik po Polsce, czyli książka „Dobra nasza! Polska – przewodnik dla dzieci” Małgorzaty Ruszkowskiej z ilustracjami Klaudii Kozińskiej ukazała się nakładem wydawnictwa Dwie Siostry.

dobra nasza polska przewodnik po polsce 3

Polecam również inne interdyscyplinarne i ezoteryczne książkowe podróże. Tym razem z przewodnikami z serii „Świat dla Dociekliwych”.

xin chao wietnam swiat dla dociekliwych 53

Dziecieca ciekawosc blok 1
obserwuj przystanek rodzinka instagram 2
polub przystanek rodzinka facebook
Scroll to Top